Handbal masculin: CSM Satu Mare s-a clasat pe locul III la turneul pe care l-a organizat Reviewed by CD on . Municipul Satu Mare a gazduit la finalul acestei saptamani in turneu amical de handbal masculin, care a reunit la start 4 echipe. Clasament: 1. HCM Baia Mare 5p Municipul Satu Mare a gazduit la finalul acestei saptamani in turneu amical de handbal masculin, care a reunit la start 4 echipe. Clasament: 1. HCM Baia Mare 5p Rating:
Ești aici: Acasă » Articole Recomandate»Handbal masculin: CSM Satu Mare s-a clasat pe locul III la turneul pe care l-a organizat

Municipul Satu Mare a gazduit la finalul acestei saptamani in turneu amical de handbal masculin, care a reunit la start 4 echipe. Clasament: 1. HCM Baia Mare 5p, 2. CSM Oradea 3p, 3. CSM Satu Mare 2p, 4. SK Nyiregyhaza (Ungaria) 2p.