Consiliul Județean Satu Mare are un nou membru
![Consiliul Județean Satu Mare are un nou membru Consiliul Județean Satu Mare are un nou membru](https://satumare.transilvania-tv.ro/wp-content/uploads/2023/02/Gheorghe-Chis-e1677586819576-819x1024-599x275.jpg)
Consiliul Județean Satu Mare are un nou membru în componența sa, după validarea mandatului de consilier judeţean al lui Gheorghe Chiș, reprezentant al Partidului Național Liberal.
Noul consilier județean a depus jurământul și va activa în Comisia pentru activităţi economico-financiare și în Comisia de dezvoltare regională, cooperare internă şi internaţională, parteneriate interne şi internaţionale.