Olimpia Satu Mare – FC Hunedoara 1-0 Reviewed by CD on . Olimpia Satu Mare a provocat prima infrangere din acest campionat liderului seriei a 5-a a ligii a 3-a, FC Hunedoara, pe care l-a invins cu 1-0 (0-0). Unicul go Olimpia Satu Mare a provocat prima infrangere din acest campionat liderului seriei a 5-a a ligii a 3-a, FC Hunedoara, pe care l-a invins cu 1-0 (0-0). Unicul go Rating:
EÈ™ti aici: Acasă » Articole Recomandate»Olimpia Satu Mare – FC Hunedoara 1-0

Olimpia Satu Mare – FC Hunedoara 1-0

Olimpia Satu Mare a provocat prima infrangere din acest campionat liderului seriei a 5-a a ligii a 3-a, FC Hunedoara, pe care l-a invins cu 1-0 (0-0). Unicul gol al meciului a fost marcat in prelungirile partidei (min. 92) de Petrica Dragos, care a transformat o lovitura de la 11 m. Oaspetii au evoluat din minutul 57 cu un om mai putin pe teren, Visan fiind eliminat pentru cumul de cartonase galbene.

In urma acestui rezultat, Olimpia Satu Mare (locul 2) s-a apropiat la doar 4 puncte de FC Hunedoara (locul 1), cu mentiunea ca liderul seriei a 5-a are un meci mai putin disputat.